UPC Kupon

Obecnie UPC nie oferuje kodu rabatowego.

Mimo to przejdź do sklepu
Zobacz, co przegapiłeś w UPC:
ważne do 01. grudzien 2019
ważne do 26. listopad 2018
Canal+ nawet na rok w prezencie w UPC!
ważne do 01. styczen 1970
Internet z TV, SIM i HBO w UPC
ważne do 01. styczen 1970
Sprawdź ofertę UPC!
ważne do 01. styczen 1970

W skrócie o UPCCiesz się telewizją i szybkim Internetem z oferty UPC.pl

Jeśli zależy Ci na szybkim Internecie i dobrze skomponowanym pakiecie telewizyjnym, a w zalewie ofert nie wiesz, co wybrać, zdecyduj się na lidera rynku i dowiedz się, jaką propozycję ma dla Ciebie UPC.pl. Firma zachęca do korzystania ze swoich usług przede wszystkim konkurencyjnymi cenami oraz możliwościami korzystania z bardzo atrakcyjnych promocji i rabatów.

Jak działa UPC.pl?

Firma UPC jest obecnie największym dostawcą usług cyfrowych na terenie Polski. Internet z UPC.pl, podobnie jak telewizja i telefon, jest zainstalowany w bardzo dużej ilości gospodarstw domowych - jest to liczba 2,5 miliona gospodarstw w 140 miejscowościach. W obecnej chwili UPC.pl ma ponad 1,5 miliona klientów. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a centrum obsługi klienta jest w Katowicach. UPC.pl ma swoje przedstawicielstwa w takich miastach jak: Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz, Lublin, Kraków, Szczecin, Zielona Góra oraz Gdańsk.

Telewizja w UPC.pl

Telewizja cyfrowa UPC to duża ilość kanałów, pośród których każdy domownik znajdzie coś interesującego dla siebie. W zależności od potrzeb można wybrać dla siebie odpowiedni pakiet, który zawiera 125 lub 164 kanały. UPC.pl ma także ofertę pakietów 2 w 1 (telewizja + Internet), a także 3 w 1 (telewizja + Internet + telefon). Można je uzyskać w bardzo korzystnych cenach dzięki kodom rabatowym, promocjom i rabatom.

Internet w UPC.pl

Zgodnie z treścią raportu LeadR i IRCenter oferta internetowa, którą dostarcza firma UPC, jest produktem wysoko cenionym przez klientów. Odbiorcy szczególnie doceniają prędkość oferowanego w UPC Internetu. Na pozytywną opinię usług internetowych składają się także wysoka dostępność oraz dobra cena. Klienci mają do wyboru trzy rodzaje standardowego Internetu o następujących prędkościach: 10mb/s, 60mbs/s oraz 250mb/s. Umowę na Internet można podpisać na 12 miesięcy albo zdecydować się na opcję, w której Internet nie jest obwarowany konkretnym okresem zobowiązania. Internet w UPC możesz mieć taniej dzięki promocjom i rabatom oraz kodom rabatowym.

Horizon TV to najnowszy produkt w UPC. Jest to usługa, która umożliwia oglądanie telewizji w Internecie na różnych urządzeniach mobilnych, czyli np. na smartfonach lub tabletach. To dobre rozwiązanie dla tych rodzin, u których w domu jest tylko jeden telewizor, a każdy domownik ma ochotę obejrzeć co innego. Dzięki tej nowatorskiej usłudze każdy będzie mógł oglądać to, co mu się w danej chwili podoba.

Telefon w UPC.pl

Internet i telewizja to nie jedyne usługi UPC. Firma kieruje swoją ofertę także do użytkowników telefonów stacjonarnych. Co to za oferta? To Mega nielimitowane rozmowy. W zależności od wybranego pakietu można otrzymać 60 lub 240 minut do wszystkich oraz absolutnie nie objęte limitem darmowe rozmowy. To bardzo dobra oferta, zwłaszcza, dla tych, którzy cenią sobie długie rozmowy z rodziną i przyjaciółmi. Warto pamiętać, że wymienione powyżej pakiety można nabyć wraz z kodami rabatowymi oraz w aktualnych promocjach i rabatach.

UPC.pl na portalach społecznościowych

Profile firmy UPC Polska można znaleźć na portalach społecznościowych. Polub fanpage UPC i na bieżąco dowiaduj się o aktualnych promocjach i rabatach, oraz czytaj o najnowszych ofertach i ciekawostkach dotyczących działań firmy UPC.

Kody rabatowe w UPC.pl

Usługi internetowe oraz telewizja i telefon stacjonarny znacznie taniej? To możliwe i do tego niezwykle proste. Firma UPC Polska akceptuje korzystanie z kodów rabatowych. Co trzeba zrobić, aby ich użyć? Wystarczy zajrzeć na stronę z kodami i poszukać zakładki dotyczącej UPC.pl, a następnie zdecydować się na interesującą nas promocję lub rabat. Kolejny krok to kliknięcie w wybrany kod - po chwili wyświetli się on u góry strony. Teraz śmiało można wybierać wśród bogatej palety ofert UPC.pl. Co dalej? Kod rabatowy trzeba wkleić w odpowiednie pole przez zakończeniem zakupów i zatwierdzić. Kod zagwarantuje rabat, który obniży koszty usług UPC.pl. Ciesz się udanymi i tanimi zakupami.


Adres

TUI Poland Sp. z o.o.
ul. Wołoska 9A
02-583 Warszawa
Polska
„I.O. Venezia” Iwona Oganowska, Wojciech Nachiło s.j.
ul. Serdeczna 1
04-823 Warszawa
UPC Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
Warszawa
Polska

UPC Dia:

www.upc.pl