Link4 Kupon

Obecnie Link4 nie oferuje kodu rabatowego.

Mimo to przejdź do sklepu
Zobacz, co przegapiłeś w Link4:
Kod do audioteki za zakup polisy w Link4!
ważne do 31. lipiec 2020
Kod promocyjny Link! -10% OC lub OC+AC dla nowych klientów
ważne do 30. czerwiec 2020
ważne do 02. grudzien 2019
ważne do 31. marzec 2019
ważne do 31. marzec 2019

W skrócie o Link4Skorzystaj z ubezpieczenia w Link4

Link4 to towarzystwo ubezpieczeniowe, za którym stoi międzynarodowa grupa kapitałowa RSA. Z nią towarzystwo połączyło się w 2009 roku. Jednak Polacy mogli korzystać z konkurencyjnych cenowo ubezpieczeń oferowanych przez Link4 już od 2003 roku. To właśnie wtedy Link4 podbił polski rynek ubezpieczeniowy, oferując tanie ubezpieczenia komunikacyjne oraz całe pakiety ubezpieczeniowe. Dlatego po ubezpieczenia w Link4 chętnie wybierają kolejni polscy klienci, którzy mogą dodatkowo obniżyć swoje składki ubezpieczeniowe jeśli sięgną po Link4 zniżki czy kody promocyjne Link4. Decydując się na zakup ubezpieczenia online można również wykorzystać kod promocyjny Link4 oraz kod rabatowy Link4, które także obniżają cenę ubezpieczenia. Jednak rewolucja na rynku ubezpieczeń, którą rozpoczął Link4, dla klientów oznaczała także coś jeszcze - to właśnie Link4 jako pierwszy rozpoczął sprzedaż ubezpieczeń direct, rezygnując z drogiej sieci agentów, a stawiając na sprzedaż internetową oraz telefoniczną. Usługi ubezpieczeniowe oferowane przez Link4 są dostępne w 140 krajach. Duży wpływ na rozpoznawalność marki oraz jej zasięg ma z pewnością RSA, która jako firma ubezpieczeniowa może się pochwalić renomą i doświadczeniem od 1710 roku. Równie imponująca może być liczba ubezpieczonych - w przypadku Link4 to prawie 20 milionów osób, którzy ubezpieczając się wykorzystali kod promocyjny Link4. Realizując kod Link4 w czasie kupowania ubezpieczenia online można dodatkowo zyskać Link4 zniżki na kolejne ubezpieczenia. Dlatego jeśli szukasz sposobu na tańsze ubezpieczenie, sprawdź Link4 kod promocyjny, a Twoja składka będzie niższa.

Sięgnij po Link4 kod promocyjny i kup ubezpieczenie jeszcze taniej!

Aktualny i dostępny dla każdego klienta Link4 kod promocyjny będzie przyjemnym zaskoczeniem dla każdego, kto chce się ubezpieczyć, ale nie lubi przepłacać. Wystarczy, że w serwisie klikniesz na specjalną zakładkę dedykowaną dla klientów Link4, w której znajdziesz zawsze aktualne promocje cenowe oraz kody rabatowe. Korzystanie z takich kodów jest niezwykle proste. Wskaż Link4 kod promocyjny, z którego chcesz skorzystać, a zostaniesz przekierowany na stronę ubezpieczyciela, gdzie będziesz mógł sfinalizować swój zakup. Wybieranie odpowiednich opcji ubezpieczenia nie powinno Ci zająć więcej niż kilka minut. Na każdym etapie możesz skorzystać z podpowiedzi, aby wybrać najbardziej optymalny zakres ubezpieczenia. Pod koniec zakupu ubezpieczenia potrzebny będzie Link4 kod promocyjny, wyświetlony na górze strony. Skopiuj go, a gdy wyświetli się odpowiednie okno, aby wstawić kod Link4, wpisz lub wklej tam swój Link4 kod promocyjny. Po jego zaakceptowaniu Twoja składka będzie obniżona o odpowiednią dla kuponu wartość. Promocje Link4 nie zawsze są związane z koniecznością posiadania kodów rabatowych. Jeśli kod nie będzie potrzebny, to w miejscu kodu na górze strony zostanie wyświetlona odpowiednia informacja. Wówczas przysługujące zniżki naliczą się i tak.

Jak korzystać ze sklepu internetowego Link4

Ubezpieczenia dostępne w Link4

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 pierwotnie oferowało ubezpieczenia komunikacyjne. Od chwili połączenia się z RSA do katalogu ubezpieczeń dodano kolejne ubezpieczenia na życie czy ubezpieczenia majątkowe. Jeśli posiadasz kod promocyjny Link4 albo analogicznie działający kod czy kody promocyjne Link4, możesz je zrealizować wykupując ubezpieczenie:

 1. Samochodu
 2. Podróży
 3. Firmy
 4. Mieszkania

Warto jednak pamiętać, że domeną Link4 na rynku polskim pozostają ubezpieczenia komunikacyjne, zarówno obowiązkowe, jak i dobrowolne. Specjalny kod promocyjny Link4 możesz przeznaczyć na zakup OC, z kolei kody promocyjne Link4 czy pozwalający na obniżenie składki kod Link4 możesz wykorzystać decydując się na ubezpieczenie komunikacyjne, w którego składzie będzie zawarte ubezpieczenie:

 • Szyby 24
 • Ubezpieczenie NNW
 • Zielona Karta
 • Ubezpieczenie od kradzieży
 • Podróże 24+ Auto Assistance Plus
 • Samochód zabytkowy
 • Pakiet OC
 • Pakiet OC i AC
 • Ubezpieczenie AC
 • Auto Assistance
 • Smart Casco
 • Kluczyki Plus

Link4 dba kompleksowo o swoich klientów, dlatego z myślą o posiadaczach pojazdów, ubezpieczonych w Link4, oferowana jest dodatkowa usługa assistance, dzięki której można liczyć na:

 • pomoc w ciągu 30 minut na terenie
 • transport pojazdu do warsztatu
 • pomoc w wymianie opony
 • pojazd zastępczy do 3 dni w razie wypadku lub kradzieży

Kod promocyjny Link4 oraz równie popularne kody promocyjne Link4 dodają dodatkowej atrakcyjności ubezpieczeniom, które są i tak bardzo popularne. Dodatkowo możesz przy zakupie ubezpieczenia sięgnąć po kod Link4, który zadziała jak kod rabatowy Link4 i obniży składkę.

Link4 kod promocyjny - i Twoje ubezpieczenie jest jeszcze tańsze!

Wielu klientów, mimo że widzi przed sobą porównanie wielu ofert oraz może dokonać wyboru pomiędzy różnymi wariantami ubezpieczenia, woli rozmowę. Z myślą o takich klientach Link4 udostępnia opcję z możliwością zamówienia darmowej rozmowy z konsultantem. Podczas rozmowy konsultant pozna Twoje potrzeby i oczekiwania i zaproponuje najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeniowy. Możesz także wybrać go samodzielnie korzystając ze specjalnego kalkulatora. Wyliczenie składki i zakup ubezpieczenia w Link4 jest niezwykle proste i nie powinno nastręczać problemów. Kupując ubezpieczenie online sięgnij po Link4 kod promocyjny, który obniży cenę ubezpieczenia.

Gdzie w Internecie można spotkać Link4

Google+ - Dołącz Link4 do swoich kręgów, a dostaniesz kod promocyjny Link4. Nie lubisz przepłacać za ubezpieczenie samochodu? Skorzystaj z oferty Link4 i obniż składkę wykorzystując kod rabatowy Link4.

You Tube - Link4 to coś więcej niż ubezpieczenia, to także edukacja klientów, którą ubezpieczyciel prowadzi na YT. Tutaj również możesz znaleźć najnowszy kod promocyjny Link4!

Wikipedia - Kod promocyjny Link4 pozwoli Ci na zakup tańszego ubezpieczenia, jednak jeśli interesuje Cię historia Link4 i chcesz się dowiedzieć o firmie czegoś więcej, przeczytaj informacje na Wikipedii.

Facebook - Link4 na Facebooku to coś więcej niż tylko fanpage dla klientów. Znajdziesz tu kod promocyjny Link4, wykorzystasz wiedzę specjalistów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i sięgniesz po kod rabatowy Link4. Link4 kod to prosty sposób na tanie ubezpieczenie


Adres

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Polska

Link4 Dia:

Email: bok@link4.pl

www.link4.pl